Seryn Watches

opravy luxusních hodinek

Potřebujete servisovat Vaše značkové hodinky v nejvyšší kvalitě a nechcete je posílat až do Švýcarska?
Seryn Watches je malé Švýcarsko uprostřed Prahy.

Naše služby

Více než 20let zkušeností s opravami

Tak jako u každého řemesla, teprve po letech praxe přichází um a dovednosti potřebné k těm nejsložitějším opravám. To vše společně s moudrostí a citem je to, co umíme nabídnout Vašim hodinkám.

Renovace a opravy nerezových pouzder

Máte poničené pouzdro na nerezových hodinkách? Zacelíme a vyspravíme hluboké vrypy tak, aby nebyly vidět. Vtrátíme lesk a mat, tam, kam patří.

Opravy komplikovaných hodinek

Svěřit drahé a komplikované hodinky do neodborných rukou může znamenat velkou ztrátu. Jsme si toho vědomi. Díky tomu, že umíme sami i velice komplikované mechanismy ručně vyrábět, tak s maximální péčí zvažujeme postupy i při opravách hodinek, svěřených do našich rukou, našimi klienty.

Renovace kapesních hodinek, výroba součástí pouzder

Máte kapesní hodinky po dědečkovi? Nikdo Vám je nechce opravit? Chybí Vám k nim něco? Vyrábíme součásti kapesních hodinek, ráfky skel, víčka, oblíky, korunky - i tlačítkové, pružiny víček, stavěcí páky.

Výroba číselníků

Číselník je obličejem hodinek. Vyrobíme repliku Vašeho poškozeného číselníku. Doděláme chybějící index nebo číslici číselníku. Opravíme či vyrobíme nové ručky.

Opravy hodinek renomovaných značek

Pokud jste majitelem hodinek od renomované značky a nebaví Vás platit a předlouze čekat na to, že se Vaše hodinky odesílají na opravu do Švýcarska, tak přijďte do našeho hodinářského ateliéru na Vinohradech. Zkontrolujeme stav poškození a případně sami zajistíme jeho řešení.

O nás

Seryn

Hodinky mě odjakživa fascinovaly svojí technickou dokonalostí. Precizně vyměřují čas rozdělený do jednotlivých vteřin, minut a hodin nezávisle na nás, zároveň jsou ale připoutány k našim každodenním příběhům. Proto jsem se rozhodl vyrábět nenapodobitelné luxusní hodinky na míru v souladu s tím, kdo je pak bude celý život nosit.

Hodinářskému řemeslu jsem se vyučil v roce 1996 pod vedením PhDr. Jaromíra Ondráčka. Později jsem tento obor doplnil studiem zlatnictví, klenotnictví a zasazování drahých kamenů pro ucelené znalosti o materiálech, jejich obrábění a zpracování. První vlastní hodinářství a zlatnictví jsem si pak otevřel v Mohelnici v roce 2002. Od začátku jsem se zaměřoval na výrobu individuálních šperků s využitím vlastních postupů a materiálů. Tvorba ručně vyráběných hodinek na míru byla pak jasná volba.

Příběhy našich oprav

Mají i Vaše hodinky svůj příběh a potřebují odbornou péči?

Kontakt

Kontaktní informace

Adresa

SERYN WATCHES s.r.o.
Anny Letenské 1206/6,
Praha 2, 120 00
IČ: 24317667
DIČ: 24317667

Telefon: +420 777 114 103

Email: info@serynwatches.com